Thursday, 22 July 2021
  1. Samsung galaxy s5 teszt
  2. Samsung pixon teszt

Most sem vagyok túlzottan elájulva, mert maga az olvasó modul nem különül el eléggé, így kitapogatni az első időkben, megszokás nélkül, szerintem kissé nehézkes. Kerülhetett volna még lejebb, külön kis szigetet alkotva, de ne legyünk szőrszálhasogatók, ez tényleg már csak apróság. Átvariálták a hátlapot, legalábbis ami a modulokat érinti A hátlap a már említett kamera bővítéstől eltekintve ugyanaz – üveg, ezáltal ha esik törik, ha izzad a tenyered akkor csúszik. De legalább jól néz ki. A keret végre matt (megint), az S8 szériánál a fényesre polírozott felület nálam kevésbé ütött. A kijelzőre szokás szerint nem lesz panasz Érdekes végigélni a két szélen lekerekedő kijelző evolúcióját; az S6 Edge-nél bevezetett kerekítés egyre lágyabb, gyakorlatilag alig észrevehető, már az S8-cal összehasonlítva is látható, hogy maga a kijelző kevésbé fut ki a szélekig, már csak az üveg viszi tovább lassan a dolgot. Illetve lemérve mindkét készüléknél 2mm-es fekete keret található a széleken, az S9+-nál szemből nézve a kijelzőt inkább látható ez a keret, mint az S8-nál.

Samsung galaxy s5 teszt

Végszó A Samsung Galaxy S9+ megszerzéséért 310 ezer forintot kell összekuporgatnunk. Ez 30 ezer forinttal több, mint amennyibe a Galaxy S9 vagy éppen a Galaxy Note8 kerül. Előbbinél egyértelmű, hogy jobban megéri a dupla kamera és a több RAM miatt, de még utóbbinál is jobb vásárnak tűnik a hardver okán, már ha az S-Pent leszámítjuk, mert az azért sokaknak lehet döntő szempont. Az S9+ mindenesetre tényleg egy elképesztően erős, csodaszép, villámgyors és kiváló kamerás képességekkel ellátott mobil, csak ne kellene naponta tölteni. Tökéletes mobil tehát még mindig nincs, de majd talán lesz. -Hirdetés-

Az már rögtön látható, hogy az S9+ igencsak erős bench pontszámokat produkál, ami persze el is várható egy csúcskészüléktől. A mindennapokban minden szép és fluid volt, különösebb akadás vagy gondolkozás nem volt a készülék részéről. Tesztprogram Benchmark HUAWEI Mate 10 Pro SAMSUNG Galaxy S8 PCMARK for Android Work Performance 5198 7041 5266 Antutu 249008 175174 172522 Geekbench 4 Single-Core Score 3700 1908 2018 Multi-Core Score 9008 6676 6536 Az S9+-on (ahogy az el is várható) meglehetősen friss rendszer teljesít szolgálatot; egész konkrétan a 8. 0-ás Oreo-val fogunk találkozni amit a 9-es Samsung Experience (lánykori nevén TouchWiz) tesz egyedibbé. Számomra ismerős volt a felület lévén az S8-on is csontra ugyanígy néz ki minden. Az alap Samsung-os applikációk közül kiemelném a böngészőt (Internet néven fut), ami baromi gyors, letisztult és rengeteg beépülőt támogat ha reklámszűrésről van szó. Google Chrome-ot igazából nem is tudom már mióta nem használok, annyira bejött már az S6-nál ez a böngésző.

Bevezető Lassan joggal érezhetjük, hogy a Samsung is a két éves termékfrissítési ciklusra állt rá. A Galaxy S6 hibáit az S7 javította, az S8 pedig egy teljesen új formavilágot hozott el. Ezt az S9, illetve tesztalanyunk, a Samsung Galaxy S9+ pedig csupán folytatta, bár szokás mondani, hogy ha valami igazán jól működik, akkor azt felesleges megjavítani. És bár az S8 egy remek készülék volt, néhány dolog miatt mégis kritizálták, szóval a dél-koreaiak tudtak merre lépni. És léptek, megalkotva a piac egyik legjobb mobilját. Külső A Samsung Galaxy S9+ némileg combosabb lett elődjénél, dimenziókat tekintve 158, 1 x 73, 8 x 8, 5 milliméterről és 189 grammról beszélhetünk. A készülék irtózatosan jól néz ki, ráadásul a prémium anyaghasználatnak köszönhetően (alumínium és Gorilla Glass 5 üveg) a fogása is kellemes, elegáns, minőségi. A fedetlen csatlakozók ellenére megmaradt az IP68-as védettség, ahogy egyébként a 3, 5 milliméteres jack kimenet is, hálás köszönet jár ezért a gyártónak. Hátul már két kamerát is találunk, az ujjlenyomat-olvasót a felhasználók kérésére is figyelve ezek alá helyezték.

samsung galaxy s7 teszt

Samsung pixon teszt

  1. Adásvételi szerződés 2019 word
  2. Samsung galaxy s7 teszt
  3. Amazon - Az őserdő foglyai (Peter Benchley's Amazon) online sorozat 01. évad - SorozatBarát Online
  4. A Mester és Margarita - antikvár könyvek
  5. Samsung j3 teszt
  6. Mielott lemegy a nap
  7. Amerikai dupla csokis brownie
  8. Samsung galaxy tab teszt
  9. Samsung a3 2016 teszt
  10. BrandChannel: Vádalku magyar módra? – Egyezségkötés a büntetőeljárásban | hvg.hu
  11. Sípos aba álmos
  12. Samsung galaxy j3 teszt
samsung champ teszt

Nemcsak a DxOMark gondolja úgy, hogy az egyik legjobb mobilos fotómasina a Samsung csúcsgépe, hanem mi is. Akár nappal, akár éjszaka kattintgatunk, mindig kiváló eredmények születnek, nagyon jó a dinamikatartomány, villámgyors a fókusz és a képmentés, remek a vonalélesség és a részletesség. Akkumulátor, adatkommunikáció Egy hibája van a telefonnak, ez pedig az üzemidő. Sajnos a Galaxy Note7-nél nagyot bukott a Samsung, azóta pedig nem tudnak elvonatkoztatni a biztonsági játéktól. A Galaxy S9+ 3500 mAh kapacitású akkumulátort kapott, pedig ennél jóval nagyobb is belefért volna. A telep USB-C-n keresztül veszi fel a naftát, erre pedig egy, esetleg másfél naponta szüksége is lesz. Etetni legalább villámgyorsan lehet, sőt, akár vezetékmentesen is történhet a folyamat. Adatkommunikációs fronton is az élmezőnyt erősíti tesztalanyunk: dual SIM (dual standby), őrülten gyors 4G/LTE mobilkapcsolat, 802. 11a/b/g/n/ac-s WiFi (hotspot, 2, 4/5 GHz), A-GPS (GLONASS, BDS), NFC, tehát az infrán és az FM-rádión kívül lényegében mindent megkapunk.

Lehet jegyzetelni, ébresztőórát beállítani, naptáreseményeket megadni, Office-dokumentumokat szerkeszteni. Kamera A Samsung Galaxy S9+ kamera terén nyújt jóval többet, mint a tavalyi csúcsmodell. Kettő is található a hátlapon: 12 megapixeles (f/1. 5-2. 4, 26mm, 1/2. 55″, 1. 4 µm, Dual Pixel PDAF) + 12 megapixeles (f/2. 4, 52mm, 1/3. 6″, 1 µm, AF), OIS, PDAF, 2x optikai zoom. A videofelvételi képességek sem semmik: 4K-ban akár 60 fps-sel lehet filmezni, 720p-ben pedig a 960 fps-es lassítások lehetségesek. Az előlapi kamera maximum 8 megapixeles képeket tud készíteni. A komoly tudáshoz komoly szoftver jár: az automatikus mód mellett van élő fókusz, szuperlassítás (egy keretet beállítva a telefon figyeli a mozgást, így könnyebb elkapni az egy másodperces pillanatokat), AR-emoji (magunkat fotózva lehet rajzszerű GIF-eket lőni), time-lapse, panoráma, étel, professzionális (záridő, érzékenység, fókusz, apertúra, expozíció). A beálltásokban van még rácsvonalazás, helycímkézés, gyorsindítás. ( Teljes felbontású képek ITT!!! )

Megkerestek, hogy mit szólnék pár napig egy S9+-hoz; nem szokásom nemet mondani, már csak azért sem, mert S8 tulajként érdekelt, hogy mennyit változott az S sorozat 1 generáció alatt. Mikor a bemutató ment anno élőben néztem, és őszintén szólva egy percig sem éreztem azt, hogy nekem váltanom kéne… persze nem azért, mert az S9 rossz készülék lenne, csak szimplán nem éreztem azt, hogy a normálisabb helyre került ujjlenyomatolvasó és pár szoftveres feature nekem megérné a váltást. Ok, a kamera is fejlődött, az S9+ esetében dual hátlapi megoldást találhatunk a hátlapon – de igazából ettől sem dobtam magam hanyatt. Mondom még egyszer, S8 tulajként éreztem a fentieket, S7-ről vagy egyéb gyártó gyengébb készülékéről simán megéri az S9(+) beszerzése, mert kiváló készülék ez nem kérdés. Jobb oldalon a bekapcsoló gomb árválkodik, a bal oldalra került a hangerőszabálszó és a Bixby gyorsindítója A külsőt illetően nem történt markáns változtatás, mint ahogy már említettem az S8 szériánál kifogásolt ujjlenyomatolvasó került el a kamera modul mellől, egész konkrétan az alá.

A kamera. Érdekes kérdés ez nálam mostanság. Biztos öregszem, de már jó ideje nem dőlök be a marketingnek, és mivel hobbiból a fotózás is érdekel így nagyjából tisztában vagyok azzal is, hogy van egy fizikai határ, amit a telefonos szenzorok képtelenek átlépni – bármennyire is szeretnék a marketingesek ennek ellenkezőjét elhitetni velünk. Az S9+ képeibe tehát bele lehetne kötni, de kezeljük a helyén, ez egy telefonos produkció, és annak bizony kiváló. Akár a nappali végeredményt, akár az esti produkciót nézzük az S9+ képei igen meggyőzőek. Persze egyből látható a kissé harsány színvilág és néhol a szoftveres élesítés is megjelenik, mindazonáltal én egy telefonnál nem keresek 100%-os valósághűséget. Ha valaki arra törekszik akkor felejtse el a telefonnal fotózást és kezdjen el százezreket rakni a dologba – de vegyek minimum egy Pixel 2 XL-t, aminek ez az egyik erőssége. Viszont a kipotyogó képek legyenek is bármennyire eye candy-re optimalizáltak, garantáltan tetszeni fognak a családnak mikor a 4K-s tévén mutogatjuk őket – és persze a telefon kijelzőjén is nagyszerűen mutatnak majd.

  1. Masszázs szalon székesfehérvár
  2. 20 hónapos baba méretei lyrics
  3. Vis sziget horvátország